Galvenā lapa  -  Partija  -  Saeimas vēlēšanas  -  9.Saeimas vēlēšanas


18.08.2006   5. saraksts - Apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" kandidāti 9. Saeimas vēlēšanām

 

 Rīgas vēlēšanu apgabalā:

                     1. Jakovs Pliners 

                     2. Vladimirs Buzajevs 

                     3. Natāljia Jolkina 

                     4. Miroslavs Mitrofanovs 

                     5. Andrejs Kozlovs 

                     6. Ksenija Zagorovska 

                     7. Juris Sokolovskis 

                     8. Nikolajs Kabanovs 

                     9. Genadijs Kotovs 

                   10. Andrejs Jakovļevs

                    11. Deniss Gorba 

                   12. Žanna Kareļina 

                   13. Ilga Oziša 

                   14. Jurijs Aleksejevs 

                   15. Viktors Dergunovs 

                   16. Vadims Gailišs

                   17. Aleksandrs Malnačs

                   18. Ivo Golubkovs

                   19. Gagiks Sarkisjans

                   20. Viktors Guščins

                   21. Aleksandrs Ivanovs 

                   22. Vjačeslavs Altuhovs 

                   23. Arvīds Valainis 

                   24. Vladimirs Pedāns 

                   25. Neļa Maliha 

                   26. Vladimirs Kupčiks 

                   27. Andris Tolmačovs 

                  

 

                   Kurzemes vēlēšanu apgabalā:

                  

                     1. Jakovs Pliners

                     2. Vladimirs Vlasovs

                     3. Aleksejs Savčenko

                     4. Sergejs Deņisovs 

                     5. Ksenija Zagorovska 

                     6. Tatjana Ņikitenko

                     7. Aleksandrs Iļjušenoks

                     8. Žanna Kareļina 

                     9. Miroslavs Mitrofanovs 

                   10. Andrejs Jakovļevs 

                   11. Andris Tolmačovs 

                   12. Vladimirs Buzajevs 

                   13. Juris Sokolovskis 

                   14. Nikolajs Kabanovs 

 

 

                   Latgales vēlēšanu apgabalā:  

                     1. Jakovs Pliners 

                     2. Miroslavs Mitrofanovs 

                     3. Jevgēnija Kušča 

                     4. Vladimirs Pedāns 

                     5. Valērijs Petrovs 

                     6. Aleksejs Vasiļjevs

                     7. Ašots Mamikonjans 

                     8. Aivars Skerškāns

                     9. Igors Sorokins 

                   10. Modris Krūze 

                   11. Gaļina Fjodorova

                   12. Andrejs Golubevs

                   13. Sergejs Solovjovs

                   14. Andrejs Jegorovs

                   15. Vadims Gailišs 

                   16. Vladimirs Buzajevs 

                   17. Juris Sokolovskis 

                   18. Nikolajs Kabanovs 

 

                    

                   Vidzemes vēlēšanu apgabalā:

                     

                     1. Jakovs Pliners 

                     2. Andris Tolmačovs 

                     3. Žanna Kupčika 

                     4. Irina Andrejeva 

                     5. Aleksandrs Prutkovs 

                     6. Elīna Čujanova 

                     7. Tatjana Ivakina 

                     8. Ludmila Rodionova 

                     9. Valdis Bēniņš 

                   10. Vladimirs Maksimovs  

                   11. Žanna Kozlova 

                   12. Aleksejs Gromovs 

                   13. Jeļena Učaikina 

                   14. Viktors Jolkins 

                   15. Gagiks Sarkisjans 

                   16. Anna Kaleri 

                   17. Valerijs Vilčinskis

                   18. Irina Novohatjko 

                   19. Dmitrijs Kirejevs

                   20. Valērijs Gorins

                   21. Miroslavs Mitrofanovs 

                   22. Vladimirs Buzajevs 

                   23. Juris Sokolovskis 

                   24. Nikolajs Kabanovs 

 

 

                   Zemgales vēlēšanu apgabalā:

                      

                     1. Jakovs Pliners 

                     2. Ludmila Ušakova 

                     3. Valērijs Buhvalovs 

                     4. Natalja Čehova 

                     5. Andrejs Kozlovs 

                     6. Maksims Galkins 

                     7. Juris Petrovs 

                     8. Sergejs Stoļarovs 

                     9. Svetlana Pētersone 

                   10. Vitālijs Krugļešovs 

                   11. Antoņina Demorī 

                   12. Vadims Ļetko 

                   13. Jekaterina Ivanova 

                   14. Andris Tolmačovs 

                   15. Vladimirs Buzajevs 

                   16. Juris Sokolovskis 

                   17. Nikolajs Kabanovs

 

Kopā sarakstos startē 71 kandidāts, no kuriem 22 sievietes un 59 vīrieši.

Rīgas sarakstā ir 5 sievietes;

Latgales sarakstā ir 2 sievietes;

Vidzemes sarakstā – 9 sievietes;

Kurzemē – 3 sievietes;

Zemgalē – 5 sievietes.

 

Jaunākais kandidāts ir dzimis 1983. gadā, viņam ir 23 gadi;

Vecākais ir dzimis 1935. gadā, viņam ir 71 gads.

 

Augstākā izglītība ir 56 kandidātiem (četriem no tiem ir zinātņu doktora grādi).Vidējā izglītība – 15 kandidātiem. 

Komentāri


Atlikuši simboli: