Galvenā lapa  -  Mūsu notikumi


10.04.2018 Cienījamie latvieši! Līdzpilsoņi!


Es, kā Latvijā dzimušais cilvēks, nebiju domājis, ka man nāksies vērsties pie Jums šādā jautājumā. Latvija ir nopietni apdraudēta. Un šo bīstamo apdraudējumu rada valdošā elite.

680  Lasīt tālāk

02.04.2018 Aicinājums latviešu skolu audzēkņu vecākiem No mazākumtautību skolu audzēkņu vecākiem


Mēs aicinām latviešu vecākus sākt domāt un apzināties visu Šadurska skolu reformas kaitīgumu. Esam pārliecināti, ka Izglītības likuma grozījumi noteikti izraisīs konfrontāciju sabiedrībā un šķelšanos valstī. Bērnu miera un veselības labad mēs aicinām jūs atbalstīt mūsu prasības valdībai par nevienam nevajadzīgās skolu reformas atcelšanu.

2718  Lasīt tālāk

31.03.2018 Krievu skolu audzēkņu vecāku vēstule Valsts prezidentam


Pārstāvot savu bērnu intereses, kuri mācās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs pēc mazākumtautību izglītības programmās, mēs griežamies pie Jums ar lūgumu atgriezt 2018.gada 22.martā Saeimā pieņemtos likumus "Grozījumi Vispārējās izglītības likumā" un "Grozījumi Izglītības likumā" otrreizējai caurlūkošanai

274  Lasīt tālāk

16.10.2017 Atklātā vēstule LR Ministru prezidentam Mārim Kučinskim


Laika posmā, kuru Jūs vadāt Ministru kabinetu, Jūs lielākoties izrādījāt atbildīgu politiku, tostarp cenšoties novērst starpetnisku attiecību saasināšanās. Mēs augsti vērtējām Jūsu izteikto gatavību “runāt ar krieviem”. Visus pēdējos gadus Latvijas sabiedrībā saglabājies miers, kas veicināja mūsu valsts pievilcīgumu investīcijām un ekonomikas stabilizāciju.

482  Lasīt tālāk

30.06.2016 Eiropas Brīvās alianses vizīte Latvijā


28.-30. jūnijā Eiropas Brīvās alianses eirodeputāti, frakcijas un partijas amatpersonas apmeklēja Rīgu, Ventspili un Liepāju. Pasākumos piedalījās deputāti Žoseps Marija Terikabrass, Žordi Sebastia un Tatjana Ždanoka. Preses konferencē Rīgā deputāti apskatīja "Brexit" referenduma un neseno Spānijas vēlēšanu nozīmi. Vairākos pasākumos tika apspriesta mazākumtautību situācija Latvijā, ES fondu apguve un Baltijas vides stāvoklis.

790  Lasīt tālāk

21.04.2016 Lūgumraksts Eiropas Parlamentam par nepilsoņu tiesībām


Mēs, Igaunijas un Latvijas iedzīvotāji, gribam pievērst jūsu uzmanību pretrunām, kas skar vēlēšanu tiesības divās ES dalībvalstīs. Latvijā un Igaunijā dzīvo liels skaits de facto bezvalstnieku (apatrīdu), kuri ir bijušie PSRS pilsoņi un to pēcnācēji un kuriem nav tās valsts, kurā viņi dzīvo, vai arī kādas citas valsts pilsonības. Igaunijā šos cilvēkus sauc par “personām ar nenoteikto pilsonību”, Latvijā – par “nepilsoņiem”. Šiem cilvēkiem nav tiesību piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai gan to skaits tiek ņemts vērā, nosakot valstī ievēlēto deputātu skaitu. Turklāt šo cilvēku tiesības uz politisko līdzdalību ir ievērojami ierobežotas salīdzinājumā ar ES pilsoņiem.

1006  Lasīt tālāk